Linux/Windows špecialista

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od min.1900 EUR brutto mesačne a ďalšie odmeny - Finálna platová ponuka bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho dynamického IT tímu Linux/Windows špecialistu s nasledovnou náplňou práce:
  • Definícia stratégie a rozvoj služieb pre IT infraštruktúru.
  • Príprava inžinierskych návrhov pre evolúciu IT infraštruktúry, pre interných aj pre externých zákazníkov.
  • Návrh zmien s ohľadom na definované požiadavky používateľov/zákazníkov.
  • Spolupráca s marketingovým a obchodným oddeleniam za účelom definície a tvorby nových služieb, definícia technických požiadaviek služieb na základe marketingových a iných požiadaviek na IT infraštruktúru.
  • Predpredajná podpora obchodnému a projektovému oddeleniu priamo pri vyjednávaní s potenciálnym zákazníkom.
  • Návrh a konzultácie potrieb so zákazníkom, asistencia pri realizácii migračných scenárov pri presune zákazníkovej infraštruktúry do nášho prostredia.
  • Realizácia štúdií použiteľnosti a testov nových technológií vzhľadom na požiadavky budúcich používateľov/zákazníkov.
  • Možnosť získania VMware certifikácie.

  • Flexibilná pracovná doba
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Expertný kolektív a priestor pre rast
  • Práca pre poprednú medzinárodnú spoločnosť so silným menom a kvalitnými referenciami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Významná telekomunikačná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Certifikát odbornej spôsobilosti pracovníkov v elektrotechnike (alebo minimálne elektrotechnické vzdelanie)
  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti s návrhom infraštruktúrnych riešení
  • Prehľad a skúsenosti v rámci IT infraštruktúry
  • Základná administrátorska znalosť Linux a Windows
  • Prehľad v oblasti virtuálnych prostredí (VMware, OpenStack, OpenShift) je výhodou
  • Samostatnosť, asertivita

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3391841  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od min.1900 EUR brutto mesačne a ďalšie odmeny - Finálna platová ponuka bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta