Junior marketingový špecialista pre obchodný reťazec

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€ btt. /mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čau, marketér. Už ťa nebavia malé kampane a chceš sa posunúť? Poď pracovať pre veľký obchodný reťazec, ako marketingový špecialista s online zameraním. Nebudeš riešiť iba online, sem tam dotiahneš s agentúrou aj nejaký print. Nemusíš mať pri tom ani obrovské skills v marketingových nástrojoch skôr, aby si vedel uvažovať, ako zvýšiť visibilitu značky, zlepšiť konverzný pomer a vytvárať leady. Ak si kreatívny a vieš si ustriehnuť agentúry nevymýšľaj a posielaj životopis.

Náplň práce:

  • budeš v úlohe zadávateľa
  • aktívna komunikácia s mediálnou, kreatívnou a webovou agentúrou
  • správa všetkých online kampaní
  • zodpovednosť za web a mobilnú aplikáciu spoločnosti
  • zodpovednosť za obsah a aktualizáciu stránky spoločnosti na sociálnych sieťach
  • tvorba firemného časopisu
  • práca s finančných rozpočtom
  • koordinácia marketingových procesov
  • reporting

  • finančné ohodnotenie v závislosti od skúseností (zverejnená je najnižisa základná mzda)
  • možnosť kariérneho rastu
  • podpora vzdelávania
  • mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
  • zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach BILLA
  • systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok pri výročí zamestnania v spoločnosti
  • podujatia pre zamestnancov a ich deti pri príležitosti „dňa detí“, tábory pre deti zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť je jedným zo supermarketových lídrov v potravinárskom obchode na Slovensku. V súčasnosti predáva na Slovensku potravinársky a rýchloobrátkový tovar vo viac ako 132 supermarketoch a zamestnáva takmer 4000 pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosti s online marketingom min. 2 roky
  • komunikačné a prezentačné schopnosti na vysokej úrovni
  • excelentná znalosť slovenského jazyka – schopnosť práce s textom, gramatika
  • anglický jazyk- minimálne B2
  • Google AdWords, Google Analytics - výhodou
  • flexibilita
  • pozitívny prístup k práci

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3387649  Megjelentetés dátuma: 13.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200€ btt. /mesiac