Junior Java developer

Synculario j.s.a.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme tímového hráča s analytickým zmýšľaním, ktorý sa nebojí pojmov ako Java, SQL, či XML a je pripravený na množstvo kurzov a školení pre osobný rozvoj na otvorenú pozíciu Java Developer.

Náplň práce:
- Vývoj, správa a konfigurácia obchodných a risk politík
- Konzultácie a pomoc vlastníkom procesov pri riešení a zefektívňovaní procesov
- Konfigurácia v procesných nástrojoch

Čakajú na Teba benefity z nasledujúcich oblastí:
- rodina napr. podpora otcov - 5 dní pracovného voľna pri narodení dieťaťa
- work-life balance napr. sabbatical
- pracovné a sociálne benefity napr. týždenný pracovný čas 38,75 h
- kultúra a vzdelávanie napr. konferencie a školenia
- zdravie a šport napr. celoročný program na podporu fyzického a mentálneho zdravia
- výhodné zľavy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame základnú znalosť:
- Java,
- SQL (Oracle)
- XML
- Apache Ant
- anglický jazyk na úrovni B1

Výhodou je, ak máš znalosť:
- IBM Websphere
- IBM ODM
- Web services
- Znalosť Business Rule Engine nástrojov
- Znalosť problematiky BPM

Ak v tejto oblasti nemáš skúsenosť, nevadí. Klient Ti rád pomôže nadobudnúť skúsenosti a dá Ti priestor na rozvoj.

Sme start-up, zameraný na služby pre IT profesionálov. Našim cieľom je vytvárať, riadiť a škálovať profesionálne tímy pre interné projekty v oblasti SMART riešení, ako aj na podporu projektov našich klientov, ktorým chýbajú vhodní kandidáti z IT oblasti. Každý projekt je pre nás šancou urobiť maximum nielen pre klienta, ale aj pre nás samých. Preto je pre nás dôležitá úzka spolupráca s našimi IT expertmi. Pomáhame im systematicky rozvíjať ich zručnosti a vedomosti, podporujeme ich angažovanosť a vzdelávanie v stimulujúcich podmienkach. Kľúčovými sú pre nás dobré vzťahy, dôvera, osobnostný rast a vzájomná podpora. Rýchlo rastieme a tešíme sa na nových kolegov, ktorí budú s nami zdieľať nadšenie pre nové technológie.

Vajnorská č.98/D
831 04 Bratislava
ID: 4035987  Megjelentetés dátuma: 19.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac