Sales Executive (nejen) pro Hospitality sektor

Synculario j.s.a.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč + variabilní část

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se podílet na rychlém růstu IT společnosti, zaměřené na SMART řešení? Rád cestuješ a navštěvuješ hezké hotely? Naši klienti jsou z velké částí z hospitality sektoru - můžeš jim pomoct inovativními IT produkty, které maximalizují jejich efektivnost a výsledky.
Jak?
1. Generováním a proaktivním hledáním leadů pro daný target market (konference, roadshows, meetupy, business breakfasts, networking events, cold calls, proaktivní hledání business partnerů)
2. Monitoring těchto leadů v interním CRM systému, dodržování KPIs, domlouvání meetingů s decision makerama (GM a CEOs)
3. Komunikace s IT oddělením 26HOUSE o jednotlivých projektech – feasibility study, dohled na realizaci jednotlivých projektů
4. Zprocesování dokumentace, objednávkových formulářů a VOP, vystavení faktur
5. Průběžná komunikace s klienty, upsell
6. Pravidelné cestování

Výhodou je praxe z IT oblasti, s fokusem na hospitality, retail anebo smart buildings

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní doba, velký prostor pro seberealizaci, MultiSport karta (260 druhů sportovních a relaxačních aktivit na více než 1 900 místech po celém Česku a Slovensku), zajímavé rozvojové aktivity

Informace o náboru

Kolegu/kolegyni hledáme pro naši sesterskou firmu www.26house.com.
Všem zájemcům bychom rádi odpověděli do 3 pracovních dnů - avšak prosíme o pochopení, když bude naše reakce trvat déle - vzhledem k období dovolených .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako "sales-ák" jsi samostatný, zodpovědný, cílevědomý, proaktivní, nechybí ti sebevědomí, motivace, flexibilita a chuť tvrdě makat a nastavit si vysoké cíle a standarty.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme start-up, zameraný na služby pre IT profesionálov. Našim cieľom je vytvárať, riadiť a škálovať profesionálne tímy pre interné projekty v oblasti SMART riešení, ako aj a na podporu projektov našich klientov, ktorým chýbajú vhodní kandidáti z IT oblasti. Každý projekt je pre nás šancou urobiť maximum nielen pre klienta ale aj pre nás samých. Preto je pre nás dôležitá úzka spolupráca s našimi IT expertmi. Pomáhame im systematicky rozvíjať ich zručnosti a vedomosti, podporujeme ich angažovanosť a vzdelávanie v stimulujúcich podmienkach. Kľúčovými sú pre nás dobré vzťahy, dôvera, osobnostný rast a vzájomná podpora :) Rýchlo rastieme a tešíme sa na nových kolegov, ktorí budú s nami zdieľať nadšenie pre nové technológie.
ID: 3465292  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 40 000 Kč + variabilní část