Jednoduchá práca v sklade na pozícii Picker (skladový operátor) plat 800 + príplatky 5-15% . Doprava a ubytovanie zabezpečené

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky v oblasti automobilového priemyslu hľadáme nových kolegov. Chceš prácu v pohybe, ktorá nie je monotónna a nie je pri linke?

Náplňou práce bude:
- Bezpečne vykonávať zadané prevádzkové postupy v sklade
- Čítať pracovné inštrukcie a prijímať verbálne inštrukcie pre pracovné zadania
- Úspešne sekvencovať požadované komponenty
- Označovať a skenovať diely, používať scaner a základné počítačové zručnosti
- Kontrolovať diely pre vizuálne defekty
- Používať nástroje na manipuláciu s materiálom a náradie
Zmennosť:
- 10 hodinové zmeny na 4 dni v týždni:
06:00-16:20
19:40-06:00

- mesačné bonusy 0 – 15% zo základnej mzdy
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- príspevok pre bezplatných darcov krvi
- príspevok pri pracovných výročiach
- zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec zákona
- poskytujeme UBYTOVANIE

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na čísle 0905 860 000.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná je pre každého, nepotrebujete predchádzajúcu skúsenosť, pretože všetko potrebné Vás naučíme

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4037129  Megjelentetés dátuma: 21.7.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac