Miben segíthetünk?

Supervízor internej logistiky

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Mlynárce, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 659 EUR/mesiac- mesačný bonus do výšky 15% ; 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Efektívne riadenie tímu skladových pracovníkov a vodičov vysokozdvižných vozíkov
- Prerozdeľovanie pridelených zodpovedností medzi členov tímu
- Zabezpečenie porozumenia pracovným postupom novonastupujúcich zamestnancov
- Spolupodieľanie sa na zaučení nových zamestnancov
- Kontrola a koordinácia zverených zodpovedností
- Zabezpečenie dodržiavania pravidiel bezpečnosti na pracovisku
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Zmennosť:
10 hodinové zmeny na 4 dni v týždni:
06:00-16:20
19:40-06:00

- mesačné bonusy 0 – 15% zo ZM
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- príspevok pre bezplatných darcov krvi
- príspevok pri pracovných výročiach
- zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec zákona
- poskytujeme UBYTOVANIE

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

logistika a vedenie tímu

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu vo výrobnej, resp. logistickej spoločnosti
- Ochota pracovať na zmeny
- Schopnosť pracovať pod tlakom
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 22
949 01 Nitra
ID: 3802001  Megjelentetés dátuma: 13.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 659 EUR/mesiac