HR Services Specialist

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac13. plat, osobné ohodnotenie do výšky 7%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikuje so zamestnancami o príčinách neprítomnosti a následná kontrola súvisiacej dokumentácie
• Spracováva dochádzky pridelených zamestnancov a mzdových vstupov v súlade s legislatívou
• Udržiava presné záznamy o personálnych a mzdových informáciách, dokumentácii a transakciách
• Zodpovedá za správnosť dochádzkových a personálnych údajov v HR IS
• Zodpovedá za správnosť a kompletnosť pridelených zložiek zamestnancov
• Spolupráca pri kontrolách liečebného režimu, podávanie podnetov na Sociálnu poisťovňu
• Vykonávanie činnosti podľa požiadaviek nadriadeného
• Pomoc pri spracovaní poštovej dokumentácie
• Zasielanie dokumentov týkajúcich sa PN zamestnancov do mzdovej spoločnosti
• Odpovedá zamestnancom na otázky týkajúce sa miezd a riešenia problémov

• 13. plat
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
• Príspevok pre bezplatných darcov krvi
• Príspevok pri pracovných výročiach
• Finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Práca pre známeho a úspešného výrobcu v oblasti automotive
• Účasť na inovatívnych procesoch v automobilovom priemysle
• Práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v automobilovom priemysle
• Participácia na projektoch s medzinárodným, multi-kultúrnym tímom a účasť na vzdelávacích aktivitách
• Využívanie anglického jazyka
• Práca v dynamickom tíme
• Možnosť kariérneho rastu
• Vybavenie metro karty v prípade záujmu
• Multisport karta
• VIP účet v Datart so zľavami

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Human - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Zmysel pre detail
• Schopnosť porozumenia pracovných postupov a dokumentácie
• Schopnosť rýchleho osvojenia si nových vedomostí
• Ochota osvojiť si firemnú politiku a systémy práce
• Dôkladné dodržiavanie predpisov BOZP a požiarnej ochrany
• Výborná znalosť práce s číslami
• Znalosť práce s dochádzkovým systémom
• Znalosť práce s PC (MS office)
• Pokročilá znalosť práce s MS Excel (najmä logické a vyhľadávacie funkcie) výhodou
• Zodpovednosť za výsledky

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3775635  Megjelentetés dátuma: 23.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac