Máš platný preukaz na VZV a skúsenosti? Tak sa pripoj do nášho tímu.

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
837 EUR/mesiac837€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- Vykládka a nakládka kamiónov
- Vizuálna kontrola obalov
- Vyskladnenie a zaskladnenie materiálu z a do regálov
- Manipulácia s komponentmi v rámci skladu až po montážnu linku
- Práca manuálne aj s pomocou modernej manipulačnej techniky
- Práca so scannerom
- Zásobovanie montážnej linky materiálom
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S

- Mesačná odmena už po 1. celom odpracovanom mesiaci vo výške 5%, po 2. mesiaci 10%, po 3. mesiaci 15%
- Zmluva na dobu neurčitú od prvého dňa trvania pracovného pomeru
- 13. plat
- Stravovacia karta
- Stravné v hodnote 3,60€ na deň, z toho zamestnávateľ hradí 3,38€ na deň
- Zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta
- Práca na dve zmeny
- Skvelý pracovný kolektív
- Pracovné oblečenie zdarma

Našu spoločnosť môžete kontaktovať prostredníctvom odoslania životopisu v slovenskom jazyku.
Úspešný kandidát sa pripojí k nášmu tímu skúsených vodičov VZV s možnosťou karierného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Platný preukaz na VZV
- Precíznosť a zodpovednosť
- Logické myslenie
- Schopnosť tímovej spolupráce

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3439012  Megjelentetés dátuma: 24.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 837 EUR/mesiac837€