Odborná reprezentantka pro Moravu

Syncare Plus, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Odborná kosmetická reprezentantka a školitelka kontaktujte a navštěvuje lékárny a kosmetické salony na celé Moravě i v českých okresech Kraje Vysočina. Představuje odbornou spojku mezi společností a specialistou, který dermo a bio kosmetiku SynCare nabízí nebo profesionálně používá. Organizačně připravuje ve svém regionu semináře a některé z nich vede.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

ŘP skupiny B, ochota pravidelně řídit auto, dobrá znalost práce na pc, včetně práce v MS Office

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je bydliště v Brně nebo v blízkém okolí.

Co vám můžeme nabídnout

velmi dobré finanční ohodnocení v základním platu, dále provize z obratu, automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook, stravenky, penzijní připojištění

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3466362  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 30000 Kč/měsíc