Recepčná

Sympex s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou ( 600€ čistá mzda )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčná v luxusnom solárnom štúdiu. Starostlivosť o zákazníka, príjem objednávok, obsluha solárií , administratíva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kozmetika, starostlivosť o regeneráciu

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, zmysel pre čistotu .

Exkluzívne solárne štúdia sú miestom, kde si možete vychutnať nekonečné leto. Vďaka 16-ročným skúsenostiam s prevádzkovaním solárnych zariadení a väzbám na popredných svetových výrobcov využíva najnovšie technológie, ktoré umožnia dosiahnuť krásne čokoládové sfarbenie Vašej pokožky. Aqua-breezer (vodná para), aroma, perfektné ozvučenie, klíma – to je len časť z výbavy našich solárií… V solárnom štúdiu ponúkame kompletný sortiment opaľovacej kozmetiky najväčšieho svetového výrobcu – americkej firmy California Tan.

Všetky solária inštalované v štúdiu sú riadené programom nemeckej spoločnosti TanTec, ktorý stráži výmeny trubíc a takisto vedie štatistiku minút ktoré strávite v soláriu za ľubovoľné časové obdobie. Vďaka tomuto pokrokovému riadiacemu programu je každé opaľovanie zdravé a bezpečné. Navyše ako novinka je k dispozícii kolagénové zariadenie vhodné pre všetky typy pokožky. Využitím tejto služby sa stáva pokožka pružnejšia, pevnejšia, bez vrások a škvŕn na pleti

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3329449  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou ( 600€ čistá mzda )