Projektový manažér (Senior)

Sympatia Group ®

Miesto práce
Polus Tower II, Vajnorská, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacod 2 000 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné riadenie developerského projektu nad 10 mil. EUR
• Projektový manažment na projekty na Slovensku a v EÚ
• Zodpovednosť za nastavenie, riadenie a dodržiavanie stanovených cieľov a dodržiavanie schválených časových, technických a ekonomických parametrov realizácie projektu
• Príprava dokumentácie, analýz a reportov pre nadriadených
• Analýza a príprava podnikateľských plánov, rozpočtov a finančných plánov
• Reportovanie vedeniu spoločnosti a akcionárom
• Koordinácia širšieho tímu (architekti, projektanti, inžiniering, koordinácia profesií a pod.)
• Kontrola rozpočtu - stavebných a projektových nákladov stavby, vrátane kalkulácií a správneho naceňovania výkazov-výmer
• Úzka spolupráca s finančným manažérom, investičným, akvizičným a realizačným tímom, ako aj právnym oddelením
• Zúčastňovanie sa projektových a technických rokovaní s dotknutými organizáciami
• Vedenie prípravy zadaní pre stavebné tendre
• Zúčastňovanie sa rokovaní s dodávateľmi a ich výber v spolupráci s investormi
• Spolupracovanie so zhotoviteľom a dozorom stavby

• Zaujímavá a perspektívna práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Účasť na zaujímavých projektoch
• Možnosť odborného aj finančného rastu
• Samostatná a zodpovedná pozícia
• Aktívna možnosť využívania anglického jazyka
• Nové nadštandardné kancelárske priestory v jednom z našich developerských projektov

Žiadosť s uvedením názvu pozície, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte elektronicky na adresu [email protected].
Uchádzačov o pozíciu poprosíme priložiť odporúčací list alebo iný typ referencie predošlých zamestnávateľov vrátane kompetentných kontaktných osôb.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

• Skúsenosti s rozpočtovaním a naceňovaním stavieb
• Schopnosť dokončiť projekty podľa zadania v stanovenom rozpočte a čase
• Veľmi dobré znalosti práce s PC, najmä s balíkom MS Office a MS Excel
• Výborné logické a analytické schopnosti, business prístup, samostatnosť
• Zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie
• Schopnosť rýchlo sa učiť, odolnosť voči stresu, flexibilita
• Silné komunikačné schopnosti
• Výborná znalosť anglického jazyka slovom aj písmom

Sympatia je investičná skupina pôsobiaca na trhu už vyše 20 rokov. Špecializujeme sa na správu finančného majetku bonitných klientov a na poskytovanie investičných riešení na finančných trhoch ako aj na investície v oblasti real estate a private equity. V našom portfóliu sa aktuálne nachádza viac ako dvadsať realitných projektov v rôznom štádiu realizácie. Všetky oblasti investičného cyklu každej investície a projektu rieši náš tím skúsených odborníkov. Naším cieľom je vytvárať nadčasové a trvalo udržateľné riešenia. Pre viac informácií navštívte prosím našu webstránku: https://www.sympatia.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3925208  Megjelentetés dátuma: 17.6.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac