Právny asistent – študent ekonómie alebo práva

Sympatia Financie, o.c.p., a.s.

Miesto práce
Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3-4 EUR/hod podľa schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie pracovných úloh súvisiacich s poskytovaním právnych služieb klientom podľa zadaní advokáta alebo advokátskeho koncipienta, najmä:
- telefonická a písomná komunikácia so súdmi a úradmi;
- vyhľadávanie judikatúry, rešerše;
- doručovanie dokumentov;
- pomocné administratívne práce – kopírovanie, skenovanie, skartovanie;
- vedenie a archivácia spisov;
- práca s katasterportálom;
- tvorba jednoduchých písomných podaní a podkladov pre advokátov, koncipientov a projektový tím.

Rozsah práce: 20 hodín týždenne

• príjemné pracovné prostredie
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• možnosť odborného aj finančného rastu
• aktívna možnosť využívania anglického jazyka

Advokátska kancelária Sympatia Legal, s.r.o. hľadá na pozíciu „Právny asistent“ študenta ekonómie alebo práva (3. ročník). Svoje štruktúrované CV so sprievodným listom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Advokátska kancelária Sympatia Legal, s.r.o. poskytuje široký rozsah právnych služieb pre zahraničné a slovenské spoločnosti, a to predovšetkým v oblasti obchodného práva, nehnuteľností a konkurzného práva.
K našim klientom patria developeri, zahraničné fondy, obchodník s cennými papiermi, zahraničná banka, súkromné zdravotnícke zariadenie, reklamná agentúra, hokejový klub, investičné ako aj výrobné a retailové spoločnosti, a iné.
Naša kancelária sa zaoberá predovšetkým obchodným právom a právom obchodných spoločností, právom cenných papierov, občianskym právom, právom nehnuteľností, due diligence, konkurzy a reštrukturalizácie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Študent ekonómie alebo práva, min. 3 ročník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

verbálny aj písomný prejav na vysokej úrovni, spoľahlivosť, samostatnosť, aktívny prístup k úlohám, zmysel pre detail, záujem o právo a/alebo ekonómiu, ochota učiť sa, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti, kultivované vystupovanie

Sympatia Financie, o.c.p., a.s. je jednou z popredných súkromných investičných spoločností s licenciou od Národnej banky Slovenska, ktorá poskytuje primárne služby Asset managementu a investičného poradenstva pre inštitucionálnych a individuálnych klientov. Spoločnosť bola založená v roku 2002 a od roku 2004 je členom Centrálneho depozitára cenných papierov SR. Medzi ostatné obchodné aktivity skupiny Sympatia patria fiduciárne služby, emisie dlhopisov a služby kapitálových trhov, financovanie a riadenie projektov. Skupina Sympatia je aktívna v sektoroch rezidenčných a priemyselných nehnuteľností, energetiky, strojárstva a zdravotnej techniky. Portfólio dopĺňajú poradenské služby v oblasti podnikových financií a strategického poradenstva. Skupina firiem Sympatia má okrem Slovenska zastúpenie aj v Českej republike, Rumunsku, na Malte a Cypre.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3388700  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3-4 EUR/hod podľa schopností