Logistik

SYLEX, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynské luhy 31, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za vhodný výber dodávateľov komponentov, materiálov a spotrebného materiálu
- Zodpovedá za plánovanie, objednávania a nákupu komponentov (konektorov, káblov atď), materiálov a spotrebného materiálu pre výrobu
- Osobne realizuje potrebné nákupy v rozsahu určenom nadriadeným
- Spolupracuje s úsekom výroby a obchodu pri plánovaní materiálu pre výrobu
- Spolupodieľa sa na odosielaní/prijímaní zásielok na/od doručovateľských firiem
- Koordinuje a zabezpečuje odosielanie potrebných dokladov (dodacích listov, faktúr a pod.) pri vývoze doručovateľským firmám.
- Podieľa sa na korekcii dát o stave skladu v podnikovom inform. Systéme
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami na dosiahnutí spoločných cieľov a na spoločných projektoch.
- Monitoruje procesy a spolupodieľa sa na zlepšovaní a optimalizácii procesov a systému práce, vytvára reporty vedeniu spoločnosti a ad-hoc analýzy
- Zodpovedá za dodržiavanie pracovného poriadku, pracovnej disciplíny, bezpečnostných predpisov a predpisov PO.

- flexibilný pracovný čas
- mesačný bonusový systém
- 13 plat

Ak Vás pracovná pozícia oslovila neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na:
[email protected]
V predmete prosím uveďte názov pozície "Logistik"

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť plánovať svoju prácu
- logické a analytické uvažovanie
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme, ochota spolupracovať
- samostatnosť v rozhodovaní, flexibilita, operatívnosť
- rozvážnosť, spoľahlivosť
- odolnosť voči záťaži a stresu

Spoločnosť Sylex, s. r. o. bola založená v máji 1995 a orientuje sa najmä na dizajn, vývoj a výrobu komponentov a subsystémov používaných v oblasti vláknovej optiky - slúžiac zákazníkom po celom svete.
Ako dizajnér a výrobca pasívnych optických komponentov s dôrazom na kvalitu a inovačné postupy má množstvo spokojných zákazníkov v Európe, USA a Číne. Vďaka kvalitným vstupným materiálom a technológii, skúseným tímom a silnou orientáciou na zákazníka môže byť aj vaším spoľahlivým dodávateľom. Viacvláknové produkty sú naše hlavné riešenia pre dátové centrá.
Najvyššiu kvalitu našich produktov a služieb zabezpečujú certifikované systémy manažérstva kvality podľa EN ISO 9001 a environmentálneho manažérstva podľa EN ISO 14001.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3310169  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 €