Predajca

Sygnea s.r.o.

Miesto práce
Račianska 90, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
940 + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie profesionálneho zákazníckeho servisu pre koncových a firemných zákazníkov. Príprava ponúk pre klientov. Poradenstvo o sortimente ponúkaných výrobkov. Spolupráca s architektmi a dizajnérmi .Zodpovednosť za vedenie prevádzky.

Možnosti profesionálneho rozvoja. Stabilita zamestnanosti na základe pracovnej zmluvy . Odmena pozostávajúca z pevnej časti a bonusov. Školenia produktov a predaja.

prosíme o zasielanie životopisov s fotkou mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Skúsenosti s nábytkovým priemyslom.Photoshop skúsenosti vítané .Predstavivosť, otvorenosť, charizmatický , spolahlivý a zodpovedný prístup

Homieconcept je obchodná spoločnosť zaoberajúci sa predajom a distribúciou dizajnového nábytku viac ako 40 renomovaných značiek . Zameriavame sa na kvalitný a moderný nábytok určený do obývacích priestorov ako aj kancelárií.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3355109  Megjelentetés dátuma: 18.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 940 + bonusy