Programátor / Matematik - letná stáž

Sygic

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
od 3.50 € / h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si matfyzák s algoritmickým srdcom? Sú cutting-edge algoritmy a vyššia matematika Tvojím záujmom? Tak sa poď realizovať do Sygicu, kde sa práve okrem iného zaoberáme výpočtami optimálnych trás nielen pre individuálnych šoférov, ale aj pre profesionálnych vodičov či dokonca plynulú dopravu v celých mestách!

  • Uvoľnená pracovná atmosféra
  • Flexibilný pracovný čas
  • Práca s najnovšími technológiami
  • Občerstvenie
  • Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Si študent VŠ (ideálne MatFyz alebo informatika)
  • Zaujímaš sa o algoritmy, teóriu grafov, machine learning
  • Pri buzzwordoch ako Integer linear programming, Monte Carlo simulation či Hidden Markov model sa Ti nadšením rozširujú zreničky
  • Trúfaš si ponoriť sa do riešenia úloh v rámci optimalizácie dopravy, predikcie dopravných kolón, big data analýz, what-if analýz, inteligentného parkovania či ride-sharingu
  • Máš čas počas 2-3 letných mesiacov pracovať na úväzok cca 20 hod / týždenne

We are Sygic and we have been changing the way people travel since 2004.
We are known for the Sygic GPS Navigation mobile application, the first navigation app on the App Store and the second on Google Play, but today we are much more! After all these years, we extended, but the focus and start-up mentality remain.
Our users are considered part of our development family. We listen to their suggestions and try to ensure that our product still brings them added value.

As part of the Eurowag Group, which comprises a dynamic portfolio of innovative companies, including us – Sygic but also fireTMS, Inelo, WebEye, Princip, KomTeS, and CVS, we collectively play pivotal roles in creating sustainable financial and technological solutions. Together we work to simplify the life of fleet companies worldwide.

At Eurowag Group, we are committed to creating a diverse and inclusive workplace. We encourage women, men, and individuals of all backgrounds to apply and join our team.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Keprtová
E-mail: poslať životopis
ID: 3417360  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3.50 € / h