Kaderníčka/hairstylistka

SYDNEY ANGEL s.r.o.

Miesto práce
Teslova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 300 EUR/mesiacOdmeňovací systém podľa obratu. Plus % z predaja priduktov. Pri TPP stravné lístky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Melírovanie,(rôzne techniky) Farbenie,strihanie,fukaná,
predlžovanie vlasov metódou eurolock

Motivačný odmeňovací systém. Pracovná doba podľa objednávok.Práca v krásnom prostredí.Priateľský prístup,pohodová atmosféra, minimálne raz ročne školenie na Slovensku,alebo v zahraničí.Práca výhradne s exkluzívnymi a kvalitnými vlasovými prípravkami Gold.

Exkluzívny Sydney Angel salon pod vedením vlasovej odborníčky s 10ročnými skúsenosťami na Slovensku a v Austrálií. V salóne sa zameriavame predovšetkým na blond odtiene a melírovacie techniky. Potrpíme si na kvalitu a individuálny prístup. Pracujeme so škandinávskou exkluzívnou značkou GOLD a zameriavame sa aj na predaj vlasov na predĺženie a príslušenstva. Pozícia nieje vhodná pre uchádzačov s minimálnou praxou. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kadernik

Počet rokov praxe

2

Šikovná/ý kaderník/čka s minimálne 2 ročnou praxou v salóne ,ktorá má skúsenosti s rôznymi technikami melírovania, balayage a robí svoju prácu so srdcom. Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a zodpovedný prístup sú nevyhnutnosťou. Ochota vzdelávať sa a trpezlivosť napredovať vo svojom obore.

V exkluzívnom prostredí salónu Sydney Angel, ktoré podčiarkuje atmosféra obývačky , si doprajte vďaka naším profesionálnym službám v oblasti kaderníctva a make – upu ničím nerušený relax a jedinečnú starostlivosť o vašu krásu. Nie je to iba mýtus, že to ako sa cítite, to aj vyžarujete. Záleží nám na vás. S prihliadnutím na osobnosť a image sa postaráme o to, aby aj tí najnáročnejší klienti odchádzali sebavedomo s pocitom spokojnosti.
ID: 3911187  Megjelentetés dátuma: 17.6.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac