Operátor vonkajší

SWS spol. s r.o.

Miesto práce
SWS spol. s r.o., Čičarovce-Vojany - elektráreň
Termín nástupu
1.10.2019
od 624 € nástupná hrubá základná mesačná mzda (finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta), garantované výhody stanovené v Kolektívnej zmluve

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Prekládka a skladovanie spoločnosti hľadáme technicky mysliaceho kolegu so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh, ktorý dokáže pracovať samostatne, no zároveň je tímovým hráčom a je ochotný sa naďalej vzdelávať.
Ako Operátor vonkajší bude Vašou úlohou:

- Zabezpečovať obsluhu zariadení podľa technologickej dokumentácie a pracovných inštrukcií pri dodržiavaní vnútropodnikových pravidiel o bezpečnej práci, kvalite a ochrane životného prostredia.
- Udržiavať predpísané prevádzkové parametre.
- Sledovať a kontrolovať stav a správnu funkčnosť strojnotechnologických zariadení.
- Vykonávať údržbové práce v rozsahu autonómnej údržby.
- Vykonávať prácu protipožiarnej hliadky právnickej osoby.
- Obsluha komunikačnej techniky.
- Vedenie predpísanej evidencie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Ochota pracovať na zmeny.

SWS spol. s r.o. bola založená v roku 1993. Nachádza sa v okrese Michalovce v areáli bývalého závodu Slovnaft Vojany. V súčasnosti svoju činnosť orientuje na prekládku kvapalných plynov, svetlých ropných produktov a tmavých produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3761439  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 624 € nástupná hrubá základná mesačná mzda (finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta), garantované výhody stanovené v Kolektívnej zmluve