Strojník na stavebnom stroji

Swietelsky-Slovakia, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb

Miesto práce
Viničnianska cesta 5, Bratislavský kraj, okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha stavebných strojov (fréza, valec, JCB, finišér) na stavbách spoločnosti.

Práca v stabilnej spoločnosti, motivačné platové ohodnotenie, diéty, ubytovanie.

V prípade seriózneho záujmu o túto pracovnú pozíciu a splnenia stanovených požiadaviek si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie Vášho životopisu cez túto ponuku so všetkými pracovnými skúsenosťami a Vašimi kontaktnými údajmi.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu a vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojnícke, stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

3

Strojnícky preukaz sk. 4, 9, 15 - aj jednotlivo

Stavebná spoločnosť Swietelsky – Slovakia spol. s r.o., patrí do rakúskeho koncernu Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. so sídlom v Linzi, v Rakúsku, ktorý je jednou z najväčších stavebných spoločností v Rakúsku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2524200  Megjelentetés dátuma: 4.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou