Projektový manažér pre logistickú spoločnosť v cestnej doprave s celoeurópskou pôsobnosťou

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 82, Košice
Termín nástupu
jún/júl 2021
1 800 - 2 200 EUR/mesiacFinálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí. Toto je orientačný ponúkaný plat pre inzerovanú pozíciu. Našou prioritou je nájsť najlepšie talenty na trhu a ponúknuť spravodlivý a konkurencieschopný konečný plat, ktorý odráža skúsenosti a profesionálnu kvalifikáciu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedanie za riadenie projektov od ich začiatku až po koniec,
- Definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek spoločnosti,
- Vypracovanie detailného harmonogramu prác a priebežne ho aktualizovať,
- Rozdelenie projektu na čiastkové etapy, koordinovanie postupu prác,
- Hiring, riadenie, koordinovanie a motivovanie členov projektového tímu,
- Kontrolovanie dodržiavania harmonogramu prác a stanoveného rozpočtu,
- Komunikovanie s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti a pod.,
- Riadenie dokumentácie projektu,
- Analyzovanie a riešenie možných rizík, predvídanie problémov a prekážok,
- Zabezpečenie rovnováhy obchodných požiadaviek voči technickým možnostiam.

- Práca v stabilnej a spoľahlivej firme s mladým kolektívom,
- Práca so spoločenskými a sympatickými ľuďmi ťahajúcimi za jeden povraz a kráčajúcimi za jasnými cieľmi.
- Príjemné pracovné prostredie,
- Priestor na sebarealizáciu, kreativitu,
- Rôznorodosť pracovnej náplne,
- Uplatnenie svojho potenciálu v prostredí spolupráce, otvorenosti a chuti posúvať veci dopredu,
- Spokojnosť so sebou na konci projektu, keď sa pozriete späť na konečný produkt svojej tvrdej práce a potešíte seba a tím,
- Komunikácia a možná spolupráca so všetkými tímami v rámci firmy a možnosť výberu spolupracovníkov na projekte,
- Po pol roku pracovný pomer na dobu neurčitú,
- Jazykové kurzy,
- Teambuldingy, firemné aktivity,
- Služobný telefón aj na súkromné účely,
- Spolupodieľanie sa na preplácaní športových aktivít,
- Príspevok na dovolenku,
- Výročné ocenenia zamestnancov,
- Odmena za vzornú dochádzku,
- Práca, v ktorej sa reálne viete podieľať na chode firmy,
- Väčšiu voľnosť v zmysle manažovaní si pracovného času (flexibilný pracovný čas, home office...).

Ak vás/ťa naša ponuka zaujala, pošli/te nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom na [email protected]. Každú žiadosť si dôkladne prečítame a všetkým, ktorí sa prihlásia, určite odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie projektov

Počet rokov praxe

1

- Hľadáme človeka so skúsenosťami s riadením projektov,
- Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou,
- Znalosť ďalších jazykov je výhodou,
- Organizačné schopnosti, schopnosť plánovať,
- Komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Analytické myslenie, štruktúrovanosť a pragmatickosť,
- Proaktívny prístup k riešeniu problémových situácií, schopnosť práce pod tlakom,
- Schopnosť stanoviť priority a zaoberať sa viacerými vecami naraz, flexibilita,
- Schopnosť viesť a motivovať tím,
- Znalosti v oblasti logistiky sú vítané, ale nie sú nutnou podmienkou, keďže od uchádzača očakávame, že bude vnímavý. Hľadáme človeka, ktorý sa vie rýchlo učiť a vie si zabezpečiť vstupy, ktoré potrebuje na to, aby mohol plnohodnotne vykonávať svoju prácu.

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4072083  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac