Disponent Senior (TV)

SWIDA Innovative s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
20.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ + provízie za výkon (v priemere >300€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Disponent má na starosti najmä komunikáciu s dopravcami, dojednanie podmienok prepráv, pracuje s naším interným softwarom, robí objednávky pre dopravcov, sleduje aktuálny stav prepráv, zodpovedá za bezproblémový priebeh prepravy.

Pochopenie špedičného trhu a zvládnutie práce disponenta je podmienkou ku kariérnemu rastu v našej spoločnosti.

Práca špeditéra je:
- časovo náročná - pracovná doba je od 08:00 do 17:00, no bežne sa stáva, že kvôli dopytu po našich službách ostávajú zamestnanci aj po pracovnej dobe,
- napriek tomu, že máme zriadenú nočnú službu, vyžadujeme od všetkých zamestnancov, aby boli dostupní na telefóne 24/7, v prípade, že by niečo súrne vyskočilo (z praxe to je skôr výnimka ako pravidlo, no musí to byť aj tak),
- zabezpečujeme expresné prepravy, sme „hasiči“ problémov iných, preto nie je priestor na chyby,
- špeditér má veľakrát otvorené viaceré pracovné cykly naraz, čo umocňuje tlak; veľmi dôležité je, aby špeditér vedel správne určiť prioritu úloh a mal dobre zvládnutý time management,
- ide o tímovú prácu v open space kancelárii s mladým kolektívom,
- práca je pod silným produkčným tlakom,
- vysoko finančne ohodnotená pozícia.

- služobný telefón aj na súkromné účely
- vzdelávanie v oblasti logistiky
- jazykové kurzy
- preplatenie športových aktivít
- príspevok na dovolenku
- teambuldingy, firemné aktivity
- zamestnanecké zľavy
- platový strop u nás neexistuje !

Ide o časovo náročnú a nátlakovú prácu. Nerobíte pol roka za minimálnu mzdu, ponúkame progresívne platové podmienky a možnosť kariérneho postupu.

Životopisy posielajte na [email protected]

Aktívna znalosť cudzieho jazyka PODMIENKOU!

Ak Vás naša ponuka zaujala ale nemáte žiadne skúsenosti so špedičnou činnosťou, nevadí, prídte sa nám ukázať. Máme vlastnú akadémiu, kde Vás všetko naučíme (pozícia Disponent Junior).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľký zmysel pre zodpovednosť
- chuť učiť sa
- komunikatívnosť
- flexibilita
- tímovosť a čestnosť

Ak si neviete predstaviť prácu pod tlakom a časovo náročnú prácu, nie sme pre Vás vhodná firma!

- znalosť cudzieho jazyka PODMIENKOU

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2023 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu od spoločnosti Forbes Slovensko.
Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: PARTNERSTVO – ROZVOJ – PROAKTIVITA, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3359429  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100€ + provízie za výkon (v priemere >300€)