Head of e-commerce / Digital Marketing

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
min 2.000 Eur v závislosti od seniority + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SWAN, celonárodný telekomunikačný operátor a 4ka - slovenský mobilný operátor (SWAN Mobile), hľadajú nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Head of e-commerce.
Ide o novovytvorenú manažérsku pozíciu, ktorej hlavným poslaním bude zodpovednosť za vedenie spoločného 3-členného tímu e-commerce, tvorbu stratégie internetového predaja a digitálneho marketingu a jej implementáciu pre oboch operátorov, tzn. za fixné aj mobilné služby. Pozícia bude priamo reportovať Riaditeľovi divízie Marketingu SWAN / SWAN Mobile.

Právomoci a zodpovednosti
  • zodpovednosť za on-line predajné kanály a predajné výsledky cez tieto kanály
  • zodpovednosť za zverený rozpočet a jeho efektívne čerpanie
  • rozvoj marketingu na on-line predajných kanáloch s cieľom zlepšenia predaja, aj on-line presence
  • rozvoj zákazníckych B2B a B2C portálov
  • tvorba a implementácie stratégie internetového predaja a digitálneho marketingu
  • riadenie tímu špecialistov pre e-commerce a digitálny marketing
  • plánovanie a realizácia online kampaní (display, výkonnostný marketing, SEO, content marketing, sociálne siete), vrátane mediaplánu
  • navrhovanie nových funkcionalít a skvalitňovania on-line kanálov
  • zabezpečenie administrácie webových stránok holdingu
  • spolupráca s dodávateľmi a vyhľadávanie nových obchodných partnerov

SWAN ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou profesionálneho a osobnostného rozvoja. Kladieme dôraz na dobrý pracovný výkon, tímovú spoluprácu a priateľské a neformálne vzťahy v práci. Podporujeme mladé talenty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

  • 4-5-ročná prax v oblasti e-commerce / digitálneho marketingu / online predajných a komunikačných kanáloch
  • prehľad v oblasti digitálnych médií
  • kreatívne myslenie, časová flexibilita
  • príjemné vystupovanie, výborne komunikačné zručnosti
  • skúsenosti s prácou v CMS

Telekomunikačný operátor SWAN je druhým najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb firemnej klientele na Slovensku, ktorý tiež ponúka atraktívne služby pre domácnosti a prevádzkuje mobilného operátora 4ka. Svoje služby poskytuje od roku 2000, keď začala ponúkať bezdrôtové dátové pripojenie pre firmy v licencovanom pásme 26 Ghz. Už 20 rokov kontinuálne investuje do budovania vlastnej optickej infraštruktúry, čím sa odlišuje od väčšiny alternatívnych operátorov. Spoločnosť SWAN ako prvá na Slovensku začala s masívnym budovaním a poskytovaním služieb na technológii LTE. Svojou optickou sieťou a fixným LTE pripojením pokrýva tisíce domácností vo viac ako 400 mestách a obciach po celom Slovensku. Od roku 2008 tiež poskytuje tzv. triple play služby pre domácnosti.
V roku 2015 predstavil SWAN originálny koncept mobilného operátora 4ka s dravou obchodnou ponukou, keď za jednotnú cenu 4 centy ponúkol 1 minútu, SMS alebo 1 MB dát. Svoje služby začala 4ka ponúkať v doteraz bezkonkurenčne najširšej predajnej sieti viac ako 1600 pobočiek Slovenskej pošty. Operátor sa orientuje najmä na mladších zákazníkov a tých, ktorí potrebujú veľké objemy dát. Ako prvý priniesol zákazníkom na Slovensku nový paušál s nekonečnými dátami. Prvenstvo si pripísal aj pri spustení pilotnej komerčnej prevádzky 5G siete na Slovensku.

Rovnako ako sa spoločnosť stará o spokojnosť svojich zákazníkov, vytvára atraktívne pracovné prostredie aj pre svojich viac ako 500 zamestnancov na centrále, v pobočkách a SWAN centrách.

Adresa spoločnosti

Landererova 12,
821 01 Bratislava,
Slovensko

Poďte k nám

ID: 3631250  Megjelentetés dátuma: 14.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min 2.000 Eur v závislosti od seniority + variabilná zložka