IP Solution Engineer

Miesto práce
Landererova, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1100 v závislosti od individuálneho posúdenia uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu SWAN hľadáme nového kolegu na pozíciu IP Solution Engineer, ktorý bude zabezpečovať:

  • návrh a implementáciu zákazníckych riešení
  • konfiguráciu sieťových zariadení
  • riešenie problémov v spolupráci so zákazníkom
  • technický support projektovým manažérom a ďalším členom realizačného tímu
  • prípravu technickej dokumentácie
  • pasívnu a aktívnu pohotovosť

Práca zahŕňa aj občasné výjazdy k zákazníkovi a inštalácie v rámci Západného Slovenska.

SWAN, a.s. ponúka prácu v dynamickom prostredí s možnosťou profesionálneho a osobnostného rozvoja. Kladieme dôraz na dobrý pracovný výkon, tímovú spoluprácu a priateľské a neformálne vzťahy v práci. Podporujeme mladé talenty.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v SWAN, a.s.

Na základe CV posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na hľadanú pracovnú pozíciu.
Ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 10 dní od prijatia Vášho životopisu.

Ak Vás nekontaktujeme do 10 dní, žiaľ vybrali sme iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu.
V zmysle zákona 112/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Keďže výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú viacerými výberovými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vzdelanie v oblasti telekomunikácií alebo IT
  • orientácia v oblasti sieťových technológií
  • chuť vzdelávať sa
  • schopnosť pracovať samostatne v tíme s cieľom efektívne riešiť problémy
  • prozákaznícky prístup
  • schopnosť samostatne využívať služobné vozidlo
  • prax v oblasti nepožadujeme - na pozíciu zaučia senior kolegovia

Výhodami kandidáta sú:

  • skúsenosti s konfiguráciou L2 a L3 zariadeniami (Cisco, Alcatel a Mikrotik)
  • skúsenosti v oblasti network security (Cisco ASA, Fortinet), firewallov
  • certifikácie v oblasti (CCNA, CCNP, NSE a pod.)

Telekomunikačný operátor SWAN je druhým najväčším poskytovateľom telekomunikačných služieb firemnej klientele na Slovensku, ktorý tiež ponúka atraktívne služby pre domácnosti a prevádzkuje mobilného operátora 4ka. Svoje služby poskytuje od roku 2000, keď začala ponúkať bezdrôtové dátové pripojenie pre firmy v licencovanom pásme 26 Ghz. Už 20 rokov kontinuálne investuje do budovania vlastnej optickej infraštruktúry, čím sa odlišuje od väčšiny alternatívnych operátorov. Spoločnosť SWAN ako prvá na Slovensku začala s masívnym budovaním a poskytovaním služieb na technológii LTE. Svojou optickou sieťou a fixným LTE pripojením pokrýva tisíce domácností vo viac ako 400 mestách a obciach po celom Slovensku. Od roku 2008 tiež poskytuje tzv. triple play služby pre domácnosti.
V roku 2015 predstavil SWAN originálny koncept mobilného operátora 4ka s dravou obchodnou ponukou, keď za jednotnú cenu 4 centy ponúkol 1 minútu, SMS alebo 1 MB dát. Svoje služby začala 4ka ponúkať v doteraz bezkonkurenčne najširšej predajnej sieti viac ako 1600 pobočiek Slovenskej pošty. Operátor sa orientuje najmä na mladších zákazníkov a tých, ktorí potrebujú veľké objemy dát. Ako prvý priniesol zákazníkom na Slovensku nový paušál s nekonečnými dátami. Prvenstvo si pripísal aj pri spustení pilotnej komerčnej prevádzky 5G siete na Slovensku.

Rovnako ako sa spoločnosť stará o spokojnosť svojich zákazníkov, vytvára atraktívne pracovné prostredie aj pre svojich viac ako 500 zamestnancov na centrále, v pobočkách a SWAN centrách.

Adresa spoločnosti

Landererova 12,
821 01 Bratislava,
Slovensko

Poďte k nám

ID: 3575645  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1100 v závislosti od individuálneho posúdenia uchádzača