Montér / elektrikár

SWAN KN, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v oblasti elektroinštalácia, elektrických rozvádzačov
Práca v oblasti inštalácie dátových sietí a nastavovaní dátových zariadení
Práca vo výškach a v stiesnených priestoroch
Montážne a drobné stavebné práce

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti SWAN KN, s.r.o. 945 01 Komárno, IČO: 45 850 607, zapísaná v OR OS Nitra, odd.: Sro, vložka č.: 27577/N za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- §21 V zmysle vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. - nie je nutnosťou
- znalosti z oblasti elektroinštalácie, elektrických rozvádzačov
- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, lojálnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k vykonávanej práci
- ochota vzdelávať sa
- trestná, mravná a morálna bezúhonnosť

Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ cenovo efektívnych elektronických komunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni. Portfólio služieb spoločnosti SWAN obsahuje hlasové, dátové, internetové služby a služby bezpečnosti
Spoločnosť SWAN tiež prevádzkuje prvého slovenského mobilného operátora "4ku".
SWAN už niekoľko rokov patrí k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu, prináša inovácie, ktoré skutočne fungujú.
ID: 3210105  Megjelentetés dátuma: 23.6.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac