Riaditeľ štátneho veterinárneho a potravinového ústavu

ŠVPS SR

Miesto práce
Jánošíkova 1611/58, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou po úspešnom výberovom konaní
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie a manažment štátneho veterinárneho a potravinového ústavu,
koncepčná, metodická a analytická činnosť vo vymedzenej odbornej oblasti
zebezpečovanie a metodické usmerňovanie špeciálnych laboratórnych prác,
tvorba a zavádzanie nových laboratórnych metód vo veterinárnej diagnostike

Informácie o výberovom konaní

žiadosť o zaradenie do výberového konania,
kópia vysvedčenia alebo diplomu o dosiahnutom vysokoškolskom vzdelaní v požadovanom odbore,
kópia osvedčenia o získaní II. atestácie, prípadne o získaní titulu CSc., PhD.,
výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
profesijný štruktúrovaný životopis s uvedním dĺžky odbornej praxe a praze v oblasti laboratórnej diagnostiky,
v prípade ovládania cudzieho jazyka osvedčenie o jeho znalosti
požadované doklady zaslať do 10 dní od zverejnenie výberového konania, na obálke uviesť r.č. výberového konania
uchádzači dostanú pozvánku na výberové konanie poštou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárna medicína, požadovaná atestácia II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v oblasti laboratórnej diagnostiky

Počet rokov praxe

10

výborné komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti,
vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému zaťaženiu a schopnosť pracovať v stresových situáciách,
profesionálne vystupovanie, flexibilita, vyrovnanosť, spoľahlivosť a zmyseľ pre zodpovednosť

Štátna veterinárna a potravinová správa SR
Botanická 17, 842 13 Bratislava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 952785  Megjelentetés dátuma: 23.11.2010  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v zmysle platných predpisov