Špecialista na rozpočet , vedúci odboru finančného účtovníctva

ŠVPS SR

Miesto práce
Botanická záhrada, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
v zmysle zákona o odmeňovaní vo výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koordinačná ,metodická a riadiaca činnosť na úseku rozpočtovania a financovania v ústrednom orgáne štátnej správy. Rozpisovanie ukazovateľov štátneho rozpočtu, hospodárenie s prostriedkami štátneho rozpočtu ,tvorba štátneho rozpočtu organizácie a jej podriadených organizačných jednotiek. Koordinácia odboru v produkčnom systéme SAP, zabezpečovanie informačného systému štátnej pokladnice, kontrola rozpočtových a príspevkových organizácií.

pracovný pomer v zmysle zákona vo výkone práce vo verejnom záujme . Po zapracovaní možnosť vedúcej pozície v štátnej službe
výber prebehne osobným pohovorom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

komunikatívnosť, analyzovanie a riešenie problémov, tvorivosť , finančná a ekonomická gramotnosť, precíznosť
riadiace schopnosti

Štátna veterinárna a potravinová správa SR
Botanická 17, 842 13 Bratislava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3465389  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v zmysle zákona o odmeňovaní vo výkone práce vo verejnom záujme