Hlavný účtovník

SVI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vyšné fabriky, Liptovský Hrádok
Termín nástupu
dohodou
980 - 1 300 EUR/mesiac+ 30 % výkonnostné odmeny vyplácané ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kooperácia práce v oddelení učtárne a zodpovednosť za :
- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- Evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr
- Fakturácia
- Vedenie pokladne, likvidácia cestovných príkazov
- Platobný styk – tuzemsko, zahraničie
- Účtovanie bankových výpisov
- Sledovanie saldokonta
- Evidencia dlhodobého majetku
- Skladové hospodárstvo – účtovanie a účtovanie výroby, zúčtovanie inventúrnych rozdielov
- Spracovanie mesačných priznaní k DPH
- DP k dani z MV,DP k dani z nehnuteľnosti
- DP PO
- Spracovanie mesačných, ¼- ročných a ročných štatistických výkazov
- Spracovanie mesačnej uzávierky a príprava podkladov pre odd. kontrolingu a reportingu
- Príprava podkladov pre audítora, spolupráca s daň. Poradcom, súčinnosť pri všetkých kontrolách z DÚ, ZP a SP

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- 2 % príspevok do III. piliera
- do 30 % výkonnostné odmeny vyplácané ročne
- pre zamestnaných záujemcov možnosť podpisu pracovnej zmluvy na dobu neurčitú,
hneď s dátumom nástupu po skončení výpovednej doby
- stravné lístky v hodnote 1 Euro pre zamestnanca + pitný režim a iné motivujúce
benefity
- možnosť osobného a odborného rastu.

V prípade záujmu pošlite e-mailom Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na našu adresu a v subjekte e-mailu uveďte názov pozície "Hlavný účtovník".

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie Vami uvedených osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti SVI Slovakia s.r.o.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti spĺňajúci stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Expert

- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- rozhodnosť,
- flexibilita,
- schopnosť pracovať pod stresom
- ovládanie Softip, SAP výhodou

Spoločnosť SVI Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti SVI Austria zameraná na:
- osádzanie, výroba a testovanie PCBA (dosiek plošných spojov),
- kompletovanie a testovanie káblov a káblových zväzkov,
- kompletovanie a testovanie elektrických a elektronických zariadení,
- montáž, údržba a opravy telekomunikačných zariadení vrátane napájacích zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3575867  Megjelentetés dátuma: 17.2.2020  Alapbér (bruttó): 980 EUR/mesiac