Ortodontická asistentka pro zářivý úsměv v Praze

Svět rovnátek s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš dělat práci, která má smysl? Láká tě práce ve zdravotnictví, i když nemáš zatím zkušenosti, nebo jsi čerstvá absolventka? Nezalekneš se práce, kde se celý den nezastavíš a stále si dokážeš udržet milý přístup k pacientům?

Pojď pracovat do největší ortodontické kliniky na světě v Praze a takový úsměv můžeš mít i ty! A ubytování v začátcích ti rádi zajistíme.

Co budeš dělat:

  • Provádět ošetření pacientů na základě instruktáže dozorujících lékařů
  • Denně se radovat s pacienty z jejich nových zářivých úsměvů
  • Připravovat své pracovní místo se vším, co k tomu patří
  • Běžné administrativě spojené s lékařskou dokumentací se nevyhneš
  • Pro zpestření pomůžeš i s přípravou věcí v naší laboratoři

Co k tomu potřebuješ:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe není podmínkou, rádi tě vše naučíme
  • Příjemné vystupování při komunikaci s pacienty, a to za každé situace
  • Spolehlivost, pečlivost a schopnost zvládat (občasné) stresové situace
  • Samostatnost ale i schopnost týmové spolupráce
  • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou - řada našich pacientů je ze zahraničí

Co ti nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou, protože se staneš naplno členem našeho týmu
  • Neformální prostředí a přátelský kolektiv
  • Práci s tím nejnovějším vybavením na moderní klinice
  • Zajištěné ubytování v začátcích po dobu zkušební doby
  • Různorodou práci, při které se určitě nebudeš nudit
  • Důkladné zaškolení a pomoc zkušených sester v začátcích
  • Plně hrazený akreditační kvalifikační kurz Zubní instrumentářky
  • Možnosti dalších různých školení a tréninků, aby ses mohla stále rozvíjet
  • Individuální lekce angličtiny, protože ji u nás využiješ každý den
  • Multisportku, pokud si také po práci ráda vyčistíš hlavu sportem
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Po čase možnost využití firemních produktů ve Světě rovnátek a Fyzio světě
  • Firemní teambuildingy, abychom spolu strávili čas i mimo ordinaci
  • A v neposlední řadě nejlepší italskou kávu v Praze, bez které si my už náš den ani neumíme představit
  • Pokud chceš o nás vědět víc, mrkni na naše stránky www.svetrovnatek.cz. Pošli nám svůj životopis a co nejdříve se ti ozveme zpět.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4161144  Megjelentetés dátuma: 13.9.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 25 000 Kč/měsíc