Skladník - Svet nápojov

Svet nápojov s.r.o.

Miesto práce
Oravická 615, 028 01 Trstená
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
760 EUR/mesiac+ ďalšie odmeny závislé od plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakládka a vykládka tovaru a materiálu
- preberanie tovaru a príjem tovaru na sklad
- expedícia tovaru na základe objednávky
- administratívne činnosti (dodacie listy, príjemky, výdajky...)
- zodpovednosť za čistotu, poriadok a správnosť uskladnenia tovaru
- fyzická inventúra skladového hospodárstva
- označovanie tovaru kontrolnými známkami
- skladanie prepravných krabíc

- stabilné zamestnanie v úspešnej rozrastajúcej sa rodinnej firme
- možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu
- komplexné zaškolenie zamestnancov
- mladý, dynamický, priateľský a veselý kolektív
- firemné spoločenské akcie
- zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup tovaru z nášho sortimentu
- odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- výplatný termín do 15. v nasledujúcom mesiaci

Uchádzačov, ktorých naša ponuka zaujala prosíme o kontaktovanie zaslaním životopisu spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mail. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci a chuť pracovať
- serióznosť a slušné vystupovanie
- zodpovednosť a samostatnosť
- manuálna zdatnosť a zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- minimálne základná znalosť práce s PC
- prax v sklade výhodou
- pracovná doba od 7:30 do 16:00

Predaj alkoholu je našou náplňou od roku 1993, a za túto dobu sme obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Sme stabilná firma zameraná predovšetkým na kvalitný alkohol.
V portfóliu máme viac ako 5.000 druhov produktov na sklade a to čo si objednáte vám okamžite expresne pošleme. Šiesty rok po sebe máme titul SHOP ROKA za kvalitu v kategórií jedlo a nápoje. Ponúkame vám stovky nápojov od bežných druhov ako je vodka, rum, whisky, koňak po exotickejšie ako aquavit, cachaca, mezcal a iné.
ID: 3786642  Megjelentetés dátuma: 23.8.2021  Alapbér (bruttó): 760 EUR/mesiac