Vodič automobilu C + sťahovací pracovník

SVD ZA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre Vodiča automobilu a zároveň manipulačného pracovníka (je to kumulovaná funkcia) vo firme SVD - Sťahovanie s vášňou v Žilina a okolie.
Náplň práce:
- šofér vozidla,
- sťahovací pracovník (rozvoz a vynáška nábytkov,spotrebičov a iné),
- starostlivosť o pridelené vozidlo,
- komunikácia so zákazníkom a dispečingom.

- príjemný kolektív,
- mzdy vyplácané na čas,
- príspevok na telefónny paušál.

Nástup ihneď - možnosť si pracovnú pozíciu vyskúšať nezáväzne s nárokom na odplatu. Máme voľné miesto pre zamestnanca s vodičským preukazom skupiny C.
Kontaktujte nás na t.č. +421907336278

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slušné vystupovanie,
- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- ochota pracovať na sebe,
- dochvíľnosť.

Sťahovanie s vášnou - naša spoločnosť SVD group s. r. o. vznikla roku 1997 a v súčasnosti patríme medzi najväčšie sťahovacie firmy na Slovensku.Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už niekoľko rokov a máme množstvo spokojných zákazníkov ako aj dlhoročných skúsenosti.
Ponúkame : sťahovania domácnosti, kancelárií, firiem, ťažkých bremien a vzácnych hudobných nástrojov. Ďalšou z oblastí, ktorej sa venujeme už niekoľko rokov je poskytovanie dopravy. Vieme zabezpečiť dopravu pre bežných občanov ale aj firmy v Slovenskej republike ako aj mimo nej.
ID: 2713065  Megjelentetés dátuma: 20.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac