Montážnik/ Konštruktér krbov

SVAROGUS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Keďže máme sídlo vo Vajnoroch v Bratislave, mal by si tiež bývať v blízkom okolí, ideálne do 10 km. Začínať budeš ráno o 8:00. Tvoj deň bude nabitý. Väčšinu času budeš tráviť u zákazníka na stavbe. Zatiaľ, ale nebudeš zodpovedný za chod stavieb. Aj keď si stavebne zručný a murárčina či omietanie ti nerobí problém, potrebuješ sa ešte čo to naučiť aby si zvládol krásne kachliarske remeslo. Tvojím druhým ihriskom bude sklad. Sklad budeš držať pod kontrolou tak, aby nikdy nič nechýbalo a všetko bolo včas pripravené na výdaj. Budeš šoférovať dodávky do 3,5 t, čiže by si mal vedieť točiť volantom, poznať spojku, brzdu, plyn a cúvať bez zrkadla. Budeš robiť inventúry, všetko dôkladne zaznamenávať. Deň teda stráviš precvičovaním fyzickej kondície na montážach, ako aj psychiky pri zapisovaní počtov do PC. Nebudeš sa nudiť, pretože u nás je vždy veľa práce. Často sa zapotíš a budeš sa musieť udržiavať v dobrej kondičke. Mŕtvym ťahom musíš zdvihnúť minimálne 120 kg, pretože občas nosíme aj ťažšie bremená. Ale ty si silák, čiže to nie je pre teba problém. Na záver dňa bude všetko v tvojom kráľovstve čisté a na mieste určenia.

V našej firme majú všetci možnosť rastu. Ak budeš usilovný, podporíme ťa. Veríme, že človek by mal vždy robiť len to, čo ho baví. Ak sa po nejakom čase uvidíš na inej pozícii s väčšou zodpovednosťou, bude na tebe dokázať nám všetkým, že to zvládneš. U nás nie je priestor pre flákačov, ktorí ohrozujú výborné výkony zvyšku firmy a preto sa riadime nasledovným: Nerozumieš? naučíme ťa. Nevládzeš? pomôžeme ti. Nechceš? vymeníme ťa.

Životopis pošli spolu s fotkou a s vysvetlením, prečo by sa ti páčila práve táto práca. Vyhradzujeme si právo prvého kontaktu. Možnože ti odpovieme s menším oneskorením, kvôli množstvu emailov. Tešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Nepotrebuješ špeciálne vzdelanie v odbore kachliar. Budeme však vyžadovať prax v stavebníctve a murársku zručnosť. Ostatnému ťa zaučíme my. Používaš "zdravý sedliacky rozum" a si tímový hráč. Rád sa vzdelávaš a osvojuješ si nové technologické postupy. Kontrolu nad sebou samým a vecami prebiehajúcimi v tvojom okolí držíš pevne vo svojich rukách. Si dochvíľny a všetky začaté činnosti doťahuješ do úspešného konca. Máš zmysel pre detail a si schopný technicky premýšľať.

Krbové štúdio SVAROGUS - navrhujeme a realizujeme spoľahlivé a krásne krby, pece a komínové systémy. Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby. www.SVAROGUS.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1181129  Megjelentetés dátuma: 15.2.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac