Shell Rajec Obsluha čerpacej stanice

SVAGA, s. r. o.

Miesto práce
Rajec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5,35 EUR/hod.Bonusová schéma, Súťaže na úrovni staníc, Kvartálne súťaže,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec poskytuje služby zákazníkom, aktívne ponúka a predáva určené výrobky,
Vykonáva ďalšie práce súvisiace s vedením a údržbou obchodu.
Jedná sa o prácu na smeny.

Zamestnanie s garantovaným mesačným platom a bonusovou schémou, ktorá zabezpečuje ďaľší príjem k základnej mzde.
Priateľské prostredie v rámci malého tímu spolupracovníkov
Odmeny podľa výkonu
Zľava na palivo
Súťaže
Kvartálne súťaže

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Dôležité je príjemné a profesionálne vystupovanie
Chuť učiť sa nové veci

Partner spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., ktorá má medzinárodnú pôsobnosť v oblasti prevádzkovania čerpacích staníc Shell, automobilových a priemyselných olejov a mazív a ďalších rôznych výrobkov a činností.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3337115  Megjelentetés dátuma: 25.9.2023  Alapbér (bruttó): 5,35 EUR/hod.