Špecialista spracovania objednávok

Sutherland Global Services s.r.o.

Miesto práce
Fazuľová 7, Bratislava
Termín nástupu
15.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie objednávok v systéme klienta - zhromažďovať, overovať a zadávať príkazy do Order Management systému.
Zabezpečiť, aby všetky objednávky boli spracované a dodané zákazníkovi podľa špecifikácie zákazníka.
Zabezpečiť, aby všetky požiadavky zákazníkov boli splnené pri rezervácii objednávok.
Udržiavať aktualizovaný proces; aktívne zlepšovanie procesov.

Stravné lístky plne preplácané zamestnávateľom
Životné a úrazové poistenie
Fitness centrum
Preplatenie jazykového kurzu
Ročná zdravotná starostlivosť
DDS - prispievanie na tretí pilier
Poukážky - Ticket Compliments

Ak máš záujem pracovať v medzinárodnej spoločnosti a ovládaš niektorý z hore uvedených jazykov , prípadne akúkoľvek kombináciu týchto jazykov, neváhaj a prihlás sa k nám. My Ťa zaučíme všetky potrebné procesy.
Máme otvorené dve pozície:
1. Špecialistu spracovania objednávok s fínskym jazykom
2. Špecialistu spracovania objednávok s poľskym jazykom

Podmienkou je, ovládanie niektorého jazyka, prípadne ich kombinácia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Fínsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia na detail

Established in 1986, Sutherland Global Services is a global BPO and technology-enabled services company offering an integrated set of back-office and customer facing front-office services that support the entire customer life cycle. It is one of the largest, independent BPO companies in the world serving marquee clients in major industry verticals. Headquartered in Rochester, New York, United States, Sutherland employs over 36,000 professionals and has nearly 60 global delivery centers in the United States, Australia, Brazil, Bulgaria, Canada, China, Colombia, Egypt, Estonia, India, Jamaica, Malaysia, Mexico, Morocco, the Philippines, Slovakia, Sweden, the United Arab Emirates, and the United Kingdom. For more information, visit www.sutherlandglobal.com .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2981325  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou