Administratívny pracovník

SUPTel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 120 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zriadenie telekomunikačných služieb pre zákazníkov v požadovanom termíne.
Telefonické kontaktovanie zákazníkov za účelom dohodnutia termínu realizácie a vysvetlenia rozsahu potrebných prác.
Vykonanie založenia rezervácie termínu v systéme ( programe).
Zladenie rezervovaných termínov s efektívnym využitím vlastných a dodávateľských kapacít.
Plnenie stanovených ukazovateľov kvality a výkonnosti.
Vedenie výkazov prác.
Administrácia podkladov pre ukončenie a fakturáciu vykonaných prác ( nejedná sa o samotnú fakturáciu).
Spracovanie cestovných príkazov.
Evidencia dochádzky.
Evidencia výkazov prác a ich spracovanie.

• Letný dovolenkový finančný príspevok
• Vianočný finančný príspevok
• Príspevok na ubytovanie - možnosť získať bezplatné ubytovanie
• Príspevok pri pracovnom výročí
• Viac informácii na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, dôslednosť
schopnosť orientovať sa a pružne reagovať na požiadavky
flexibilita
vysoké pracovné nasadenie
schopnosť učiť sa nové postupy, metodiky
dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť SUPTEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. V roku 2013 zaznamenala spoločnosť významný rast, čo do rozsahu, objemu prác, ako aj nárast stavu technicky zdatných pracovníkov.
V posledných rokoch je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako:
- Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí
- Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr
- Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pre LAN siete a FTT systémy
- Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vrátane technológie mikrotrubičiek
- Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov, dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás
- Štrukturované kabeláže

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3539934  Megjelentetés dátuma: 5.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 120 EUR/mesiac