Technik - optik/zafukovač/merací technik - Bratislava

SUPTel s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 350 EUR/mesiacPri živnosti mzdové podmienky dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výstavba optických sietí
Zafukovanie mikrotrubičiek, optických káblov, minikáblov, vláknových zväzkov
Práce na optických médiách (vyvláknovanie, konektorovanie ...)
Príprava, zváranie, meranie parametrov optických vedení (vlákien)

• 13. plat
• Vyplácanie diet za každý odpracovaný deň
• Príspevok na ubytovanie - možnosť získať bezplatné ubytovanie
• Príspevok pri pracovnom výročí
• Mobilný telefón
• Práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Precíznosť, dôslednosť,
- Vodičský preukaz B - podmienka,
- Samostatné myslenie a organizácia práce,
- Zmysel pre detail,
- Vysoké pracovné nasadenie,
- Teoretické znalosti o optických médiách,
- Práca s optickými káblami, vláknami, spojkami, ODF,
(fúkanie, ukladanie, príprava, zváranie,
konektorovanie,...)
- Skúsenosti v používaní rôznych metód pre spájanie
optických vlákien,
- Skúsenosti pri meraní parametrov optických vedení,
(obsluha OTDR, priame metódy apod..)

Spoločnosť SUPTEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. V roku 2013 zaznamenala spoločnosť významný rast, čo do rozsahu, objemu prác, ako aj nárast stavu technicky zdatných pracovníkov.
V posledných rokoch je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako:
- Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí
- Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr
- Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pre LAN siete a FTT systémy
- Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vrátane technológie mikrotrubičiek
- Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov, dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás
- Štrukturované kabeláže

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2438169  Megjelentetés dátuma: 25.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac