Samostatná účtovníčka

SUPTel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie účtovných záznamov v súlade z účtovnou metodikou, osnovami a pravidlami
- Príprava a kontrola výkazov DPH
- Účtovanie interných dokladov
- Evidencia, účtovanie a kontrola bankových výpisov
- Zadávanie platieb a príprava platobných príkazov
- Príprava a spracovanie výkazov na štatistický úrad SR
- Iné úlohy na účtovnom oddelení podľa pokynu nadriadeného

Upresníme na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika - účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy (DPH, DPPO)
- samostatnosť
-analytické a logické myslenie
-znalosť účtovného SW Helios Orange výhodou

Spoločnosť SUPTEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. V roku 2013 zaznamenala spoločnosť významný rast, čo do rozsahu, objemu prác, ako aj nárast stavu technicky zdatných pracovníkov.
V posledných rokoch je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako:
- Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí
- Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr
- Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pre LAN siete a FTT systémy
- Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vrátane technológie mikrotrubičiek
- Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov, dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás
- Štrukturované kabeláže

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1902422  Megjelentetés dátuma: 22.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac