PHP programátor / Web developer

SuperFaktura, s.r.o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 200 € v závislosti od skúseností a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SuperFaktúra je online fakturačný/ekonomický systém. Aktuálne hľadáme niekoho na "polceste" medzi juniorom a seniorom.

Náplňou tvojej práce bude:
- technická podpora a údržba SuperFaktúry. Čiže je potrebné ovládať prácu s databázou, o ktorú sa budeš starať - pracujeme s MySQL
- vývoj nových funkcionalít, preto musíš mať znalosti z PHP a JavaScriptu na pokročilej úrovni a budeš využívať aj objektovo orientované programovanie
- implementácii špecifických požiadaviek pre zahraničné trhy

- 7 hodinový pracovný čas (a cez víkendy víkendujeme).
- Atmosféra – neobľubujeme medzi sebou formality. Nie sme korporácia, ale malá firma, preto by sme si mali „sadnúť“ a rozumieť si (aj s občasnými búrkami, ako v každej správnej rodine).
- Teambuildingov sa však nemusíš obávať – nikto ťa do nich nútiť nebude.
- Nehráme sa na šéfov, budeš mať právo hovoriť do smerovania projektu a možnosť presvedčiť kolegov, že tvoj nápad je bohovský.
- Nemáme pre teba počítač. Ani monitor. Ale povedz si, aký by ti na prácu vyhovoval. Taký dostaneš.
- Radi podporíme tvoj rast, takže ak si našiel zaujímave školenie alebo knihu, kupujeme. Veríme, že keď sám budeš nabúchaný, potiahneš aj nás.
- Sme stabilný projekt (ale ani za 8 rokov existencie nemáme kalčeto).

Okrem životopisu a info o sebe (kto si, čomu sa venuješ/si sa venoval), nám, prosím, pošli aj ukážky svojich prác, alebo odkaz na tvoje portfólio, aby sme si mohli spraviť predbežný odhad o tvojich skúsenostiach. Uchádzač, ktorý splní základné predpoklady, je zavolaný aj na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- počítačové znalosti PHP, MySQL, JavaScript, OOP sú pre prácu nevyhnutné
- dobré porozumenie webovým technológiám od odoslania requestu až po odpoveď servera
- používame LAMP/LNMP stack, CakePHP, GIT, Sphinx, HTML + LESS/CSS, JavaScript + jQuery.
- uvítame skúsenosti s vývojom komplexných webových aplikácií s využitím MVC frameworku (Nie je to podmienka, ale je to pre teba výhoda)

Sme SuperFaktúra, nástroj, ktorý ľuďom uľahčuje ich podnikanie a namiesto otravnej byrokracie im umožňuje riešiť dôležité veci a robiť to, čo majú radi .
S intuitívnym rozhraním, cloudovou dostupnosťou a pokročilými funkciami zvládne všetko od vytvárania faktúr, cez správu nákladov až po knihu jázd.

Nehráme sa na superhrdinov, nezachraňujeme svet . Poskytujeme službu, ktorá podnikateľovi zjednodušuje každý jeden deň - a poviem jedno tajomstvo - ukrutne nás to baví! A to je najdôležitejšie.
ID: 3537967  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 200 € v závislosti od skúseností a schopností.