Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič autobusu

Superbus, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Možný nástup ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Superbus, s. r. o. Prijímame samostatného, zodpovedného a flexibilného vodiča skupiny D so všetkými platnými dokumentmi.
Vašou pracovnou náplňou bude:

preprava osôb autobusovej, mikrobusovej dopravy v rámci BA a okolia

pravidelná preprava osôb do zamestnania

dovoz detí do škôl a ich opätovný odvoz zo škôl domov

dovoz a odvoz detí na korčuľovanie, plávanie...

Práca je celoročne a je vhodná aj pre dôchodcu.

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme na tel.č. 0904382897 v prac. dni 7:00 - 19:00 . Žiadosti o prijatie do zamestnania prosíme zasielať e-mailom. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, D, E, T

Počet rokov praxe

2

vek min. 24 rokov,
slušné a zdvorilé vystupovanie,
ochota dobre vychádzať s cestujúcimi,
profesionálny prístup k práci,
odborná spôsobilosť (VP sk. D + kvalifikačná karta vodiča),
zdravotná a psychická spôsobilosť.

Sme stálym a dlhoročným partnerom množstva spoločností, škôl a organizácií na celom Slovensku.Organizujeme pre vás prepravy v rámci celej Európy.V našom vozovom parku nájdete moderné a komfortné vozidlá s rôznou kapacitou.
ID: 3815171  Megjelentetés dátuma: 23.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac