Montéri pneumatík do Nemecka - s nemčinou alebo angličtinou, ubytovanie zdarma!

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
okolie Dortmund, Kolín, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1800 EUR/mesiac, 9 €/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého partnera hľadáme opätovne mužov na montáž pneumatík s praxou. Je potrebné mať základné znalosti pri montáži a demontáži pneumatík z aut - vedieť si sám vymeniť koleso na aute. Nie je nutné vzdelanie ako automechanik, ale vyžadujú sa skúsenosti a troška zručnosti s výmenou pneumatík. Práca je vhodná pre dvojicu, alebo štvorice mužov / je potrebné aby mal jeden zo skupiny vlastné auto + ďalší vodičak sk. B/.
Pracovná doba: 8- 10 hod. denne, žiadne smeny, možnosť práce nadčas po dohode so zamestnávateľom.
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom - bývate 2 na izbe vo vzdialenosti cca 15-20 km od práce. Ubytovanie je ZDARMA - platí ho nemecký zamestnávateľ. Ubytovanie je zabezpečené spravidla v hoteloch, alebo v penziónoch, apartmánoch.
So zamestnávateľom sa komunikuje nemecky alebo anglicky, preto je potrebné ovládať jeden s týchto jazykov.

Ide o overeného nemeckého zamestnávateľa s ktorým sme spolupracovali aj minulý rok.

Je potrebná znalosť nemeckého, alebo anglického jazyka na takej úrovni aby ste zvládli odkomunikovať základne veci v nemeckom ,alebo anglickom jazyku./lepšie základy nemeckého alebo anglického jazyka/.
Mzda: 9 €/ hod.
Terminy nástupu: 10.2016 a ďalšie do zaplnenie miest, počet miest je limitovaný. Budete umiestňovaní po slovenských skupinách.

Práca je zabezpečená na dobu určitá na max. 2 mesiace. Práca na dlhšie obdobie závisí od konkrétneho pneuservisu.

Viac ponúk do zahraničia nájdete na www.agenturasuperjob.sk, v časti Aktuálne nástupy.

- Overený nemecký zamestnávateľ
- Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie ZDARMA !!!
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa
- zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie.
- možnosť vrátenia daní po návrate z nemecka !!!
- slovenský kolegovia na pracovisku !!!

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou mailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o., Kukučínovu č.7, Košice.
Taktiež nás môžete navštíviť aj v našej pobočke:
Nová 7, Prievidza/ cca 150 m od autobusovej stanici/.
Termín si môžete dohodnúť na tel.0948 419 720, alebo 0915 887 522.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete aj na tel. číslach 0911 887 522, 0915 513 461, 0915 887 522.Vzhľadom na počet uchádzačov budú kontaktovaný iba vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecký zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Každý schválení uchádzač pri podpise zmluv v našej agentúre dostane Nemeckú pracovnú zmluvu. Pred odchodom musí absolvovať pohovor s našou pracovníčkou / základné nemecké, alebo anglické otázky/.V prípade potreby môže tiež kontaktovať nemeckého zamestnávateľa. Je potrebné mať také základy nemčiny , aby ste porozumeli zakladnym
veciam a jednoduchým spôsobom vedeli odpovedať. Zamestnávateľ bude s Vami po príchode preberat velkost oblecenia, veľkosť topánok, termín príchodu a pod. Nejde o osobný pohovor. Je potrebné mať platný VP skupiny B.
Termín nástupu do práce je do 5 pracovných dní od príchodu, po vybavení všetkých úradných dokladov / vybavuje zamestnávateľ/. Obsadzujeme posledné voľné miesta !!!

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2730209  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 - 1800 EUR/mesiac, 9 €/ hod.