Špecialistka pre klientsky servis s nemčinou

SunSet Blvd. s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
800 - 1 600 EUR/mesiacZáklad 800 EUR/Brutto + výkonnostný bonus. V skúšobnej dobe výkonnostný bonus cca 300,- Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- aktívna a okamžitá komunikácia so zverenými zmluvnými obchodnými partnermi z Nemecka, klientmi a vyslanými pracovníčkami (opatrovateľkami) a to telefonická, e-mailová, Skype, a inými dohodnutými spôsobmi
- organizovanie výmen na aktuálnych pozíciách v zverenom portfóliu klientov z firemnej databázy
- organizačné zabezpečenie objednávok (včasne zorganizovanie dopravy pre opatrovateľku, zabezpečenie podpisu pracovnej zmluvy, informovanie partnerov a pod.)
- riešenie vzniknutých problémov na pozíciách u zverených klientov k spokojnosti týchto klientov ako aj obchodných partnerov partnerov
- spracovanie interných objednávok cestovných lístkov súvisiacich s prepravou opatrovateliek
- reportovanie nadriadenému

- Motivačné platové ohodnotenie až do výšky 1600 EUR Brutto (plat rastie s počtom pridelených klientov)
- Útulné pracovné prostredie na Mariánskom námestí v Žiline (2 kancelárie, 3 kolegyne )
- Zaškolenie v danej oblasť (2 týždňové školenie)
- Možnosť kariérneho rastu a rozvoja (možnosť získať VIP klientov, stať sa seniorom)
- Firemný mobil aj notebook
- Samostatnú a zodpovednú pozíciu

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám prosím zasielajte na: [email protected]

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme stabilná a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na zabezpečenie plnohodnotnej starostlivosti o seniorov v rámci celej Európy.
Starostlivosť pre klientov zabezpečujeme v ich domácom prostredí a zároveň ponúkame zmysluplnu prácu pre opatrovateľky zo šiestich krajín Európskej únie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý rád komunikuje, nemá strach zdvihnúť telefón a vybaviť pracovné záležitosti v nemčine.
Dôležite je vedieť pracovať MULTITASKING. Je to pracovná pozícia, ktorá vyžaduje spracovanie viacero činností v krátkom období naraz (napr. objednať cestu pre opatrovateľku - nájsť vhodné spojenie, riešiť problém/nespokojnosť s opatrovateľkou alebo s klientom, zabezpečiť podpis pracovnej zmluvy a množstvo podobných úloh).

V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3783116  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiacZáklad 800 EUR/Brutto + výkonnostný bonus. V skúšobnej dobe výkonnostný bonus cca 300,- Eur.