Špecialista obsadzovania pozícií opatrovateľkami s nemeckým jazykom

SunSet Blvd. s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 500 EUR/mesiac750 EUR + Výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už 15 rokov zabezpečujeme starostlivosť pre klientov v ich domácom prostredí a zároveň ponúkame zmysluplnú prácu pre opatrovateľky zo šiestich krajín Európske únie.

Vašou úlohou bude:
- Vyhľadávanie a výber uchádzačov z internej databázy spoločnosti SUNSET a ich obsadzovanie na otvorené pracovné pozície vypísané v internej databáze spoločnosti SUNSET
- Výber vhodnej pozície pre uchádzačov a naopak, výber vhodného uchádzača pre klienta
- Zodpovednosť za zabezpečenie otvorených objednávok a včasné obsadenie pozície
- Reportovanie nadriadenému

- Zaškolenie na pozíciu
- Možnosť kariérneho rastu a rozvoja
- Získavanie skúsenosti v oblasti náboru
- Firemný mobil a notebook

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám prosím zasielajte na:
[email protected]

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme stabilná a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na zabezpečenie plnohodnotnej starostlivosti o seniorov v rámci celej Európy.
Starostlivosť pre klientov zabezpečujeme v ich domácom prostredí a zároveň ponúkame zmysluplnu prácu pre opatrovateľky zo šiestich krajín Európskej únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- V prvom rade plynulá znalosť nemeckého – podmienkou
- Skúsenosť v HR oblasti, reckruiting -vítané
- Samostatnosť, spoľahlivosť , proaktivita a komunikatívnosť
- Ide o samostatnú a zodpovednú pozíciu

V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3761681  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 1 500 EUR/mesiac750 EUR + Výkonnostný bonus