Pracovník call centra v CK / Destinačný manažér

SUNFLOWER TOURS, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 840€ (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu so záujmom pracovať v oblasti cestovného ruchu. Obsadzujeme voľné pozície: Pracovník call centra a Destinačný manažér
Náplň práce:
Pracovník call centra: predaj zájazdov a doplnkových služieb cestovného ruchu, komunikácia s klientmi osobne, telefonicky alebo mailom a obchodnými partnermi telefonicky alebo mailom, spracovávanie zmlúv a faktúr, telefonické a mailové spracovanie objednávok klientov a obchodných partnerov, práca s rezervačným systémom CK.
Destinačný manažér: starostlivosť o pridelenú destináciu - zodpovednosť za informácie o ubytovacích zariadeniach a ich aktualizácia, spracovanie rooming listov a zoznamu pasažierov, komunikácia s letiskom a klientmi pri neočakávaných situáciách pred odletom, komunikácia s partnermi

Práca v prosperujúcej spoločnosti
Práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax v CK/CA výhodou
Prax na call centre výhodou
Príjemné vystupovanie a výborný prejav
Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad
Ochota učiť sa novým postupom
Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť
Časová flexibilita
Komunikatívnosť
Odolnosť voči stresu
Tímový hráč

CK SUNFLOWER TOURS sa špecializuje na destináciu Egypt. Dovolenkárom ponúkame kvalitné služby v obľúbených a osvedčených destináciách nami ponúkanej cestovnej kancelárie za priaznivé ceny. Okrem SR ponúkame odlety aj z Prahy, Katowíc, Viedne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3288100  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 840€ (podľa skúseností)