Business support

Sun Chemical, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
700 - 900 EUR/mesiac+ zvýšenie mzdy po uplynutí skúšobnej doby o 10%, mesačné prémie; finálna úroveň základnej mzdy sa môže zvýšiť v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora zákazníckeho servisu so sídlom vo Viedni
- komplexná sumarizácia objednávok zákazníkov, koordinácia požiadaviek na ich realizáciu
- komunikácia so zákazníkmi v ČR a SR v telefonickej a emailovej forme
- poskytovanie informácií o dodacích termínoch, potvrdzovanie objednávok
- evidencia dodacích listov, kontrola úplnosti týchto dokladov, naskladnenie tovaru
- spolupráca s oddelením logistiky, skladu a s oddelením výroby
- objednávanie logistických služieb
- vybavovanie reklamácií
- príprava podkladov pre bankové prevody
- príprava dokumentov pre účtovníctvo, inventúra
- kontrola došlých faktúr
- vystavovanie faktúr
- účasť na poradách, školeniach a konferečných hovoroch
- spravovanie dochádzkového systému

- zázemie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná práca
- práca v mladom, dynamickom kolektíve

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti Sun Chemical, spol. s.r.o. alebo na email adresu [email protected] (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
VYHRADZUJEME SI VŠAK PRÁVO KONTAKTOVAŤ LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade, ak nám súhlas so spracovaním osobných údajov nebude doručený spolu so životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač , Vaše osobné údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- znalosť anglického jazyka podmienkou, znalosť nemeckého jazyka výhodou
- ovládanie programu SAP výhodou
- prax výhodou, nie je však podmienkou
- komunikačné schopnosti
- pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením, orientácia na cieľ
- dôslednosť a zodpovednosť
- samostatnosť, iniciatívnosť

Sun Chemical, člen DIC group, je najväčším výrobcom tlačových farieb a pigmentov a popredným poskytovateľom materiálov pre obalový, publikačný a kozmetický priemysel, pre oblasť výroby plastov a lakov a pre iné priemyselné odvetvia. Sun Chemical má viac ako 22,000 zamestnancov podporujúcich svojich zákazníkov na celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1914938  Megjelentetés dátuma: 7.4.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac