Used Car Manager

Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacplus mesačná variabilná zložka, plus kvartálny bonus. Konečná mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie projektu jazdených vozidiel.
• Implementácia a rozvoj interných procesov jazdených vozidiel.
• Vývoj a riadenie procesu obstarávania jazdených vozidiel. Monitorovanie a každodenná účasť na rôznych online aukciách jazdených vozidiel, s cieľom zabezpečiť dostatočnú úroveň zásob na dosiahnutie predajného cieľa.
• Vývoj interných procesov logistiky jazdených vozidiel v spolupráci s logistickým oddelením.
• Manažment predaja jazdených vozidiel s existujúcou sieťou a budúcimi partnermi.
• Pravidelná komunikácia so všetkými obchodnými partnermi za účelom získania ich spätnej väzby a jej premietnutia do aktivít obstarávania.
• Manažment ziskovosti projektu jazdených vozidiel. Stanovovanie predajnej ceny jazdených vozidiel partnerom, berúc do úvahy všetky súvisiace náklady, ako sú náklady na prepravu, náklady na poistenie, náklady na registráciu atď. Spoluvytváranie procesu cenotvorby. Podieľanie sa na vývoji finančných produktov.
• Podieľanie sa na vývoji značky jazdených vozidiel.
• Podieľanie sa na vývoji digitálnych predajných nástrojov.

Pitný režim na pracovisku
Príspevok pri narodení dieťaťa, pri životných jubileách
Príspevok do DDS
Odmena za odporučenie zamestnanca
Zľavy na tovary a služby
Firemné akcie

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku. Spoločnosť pozorne vyhodnotí žiadosť každého uchádzača a bude odpovedať len vybraným uchádzačom.
Pri spracúvaní osobných údajov sa v spoločnosti Summit Motors Slovakia, spol. s r.o. dodržiavajú ustanovenia Nariadenia GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov skúseností s riadením predaja jazdených vozidiel

• Preukázané skúsenosti s predajom jazdených vozidiel na úrovni riadenia sú nevyhnutné.
• 5 rokov skúseností s riadením predaja jazdených vozidiel (B2B alebo B2C).
• Silná orientácia na predaj a dosahovanie cieľov.
• Angličtina na komunikačnej úrovni je nevyhnutná na dennej báze.
• Skúsenosti s vedením malého tímu.
• Skúsenosti s vedením projektu.
• Vysoká úroveň samostatnosti.
• Dobré komunikačné schopnosti s obchodnými partnermi.
• Znalosť medzinárodného trhu jazdených vozidiel.
• Time manažment.
• Príjemné vystupovanie.

Sme výhradným dovozcom vozidiel značky Ford v Slovenskej republike.
Sme súčasťou spoločnosti Sumitomo Corporation so sídlom v Japonsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4011100  Megjelentetés dátuma: 14.12.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac