Manažér pre rozvoj obchodných aktivít

Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné:
-priebežne monitoruje situáciu na trhu a vyhľadáva nové príležitosti pre rozvoj obchodných / podnikateľských aktivít spoločnosti
- definuje podnikateľský plán, stanovuje akčný plán a dôležité kontrolné body pre implementáciu daného podnikateľského plánu
- vyberá externých partnerov a vyjednáva podmienky spolupráce
- definuje a zabezpečuje potrebné ľudské zdroje potrebné na realizáciu plánu implementácie jednotlivých nových podnikateľských aktivít

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Technické predpoklady: dobré analytické schopnosti, práca s PC (MS Office, Internet) na užívateľskej úrovni

Osobnostné predpoklady: príjemné vystupovanie, prezentačné zručnosti, samostatnosť, ochota cestovať, presviedčacie schopnosti

Sme výhradným dovozcom vozidiel značky Ford v Slovenskej republike.
Sme súčasťou spoločnosti Sumitomo Corporation so sídlom v Japonsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3620721  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000€ brutto