Senior HR Business Partner/Advisor

Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba kompetencií v oblasti vzdelávania, hodnotenia a odmeňovania zamestnancov.
- Podpora managementu spoločnosti v oblasti ľudských zdrojov a personálnych zmien.
- implementácia HR systémov, budgeting a ďalšie činnosti súvisiace so zabezpečením kompletnej oblasti personálnej administratívy, náboru a vzdelávania.
- identifikácia požiadaviek na obsadenie pracovných miest, zodpovednosť za nábor a výber zamestnancov
- poskytovanie podpory manažérom v procese riadenia výkonnosti a odmeňovania
- podpora efektívnej internej komunikácie a angažovanosti zamestnancov
- dohliadanie na analýzu tréningových potrieb a rozvoja ľudských zdrojov
- podieľanie sa na vytváraní pozitívnych vzťahov vo vnútri spoločnosti
- talent management and succession planning
- participovanie na rôznych HR projektoch
- tvorba a aktualizácia interných smerníc
- zodpovednosť za GDPR agendu
- participácia na projektoch

- práca v stabilnej spoločnosti
- priestor pre realizáciu vlastnej vízie a nastavenie funkčných HR procesov.
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po odpracovaní 1 roka
- príspevok na rekreáciu
- príspevok zo sociálneho fondu
- príspevok pri narodení dieťaťa
- firemné akcie
- víkendy a sviatky voľné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

skúsenosti s nastavovaním procesov
zodpovednosť
zmysel pre detail
samostatnosť
tímový hráč

Sme výhradným dovozcom vozidiel značky Ford v Slovenskej republike.
Sme súčasťou spoločnosti Sumitomo Corporation so sídlom v Japonsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3448144  Megjelentetés dátuma: 25.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800€ brutto