Referent predaja náhradných dielov

Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednáva náhradné diely a zabezpečuje ich logistiku do skladu
- kontroluje správnosť faktúr zasielaných dodávateľom a vedie ich podrobnú evidenciu
- vystavuje faktúry na predané náhradné diely, zodpovedá za ich formálnu správnosť a kompletnosť
- zabezpečuje transport náhradných dielov od dodávateľov v spolupráci s externým dodávateľom služieb
- je zodpovedný za vystavenie preberacieho protokolu pre dodané diely, ich správnosť a kompletnosť
- úzko spolupracuje s pracovníkmi skladu

- práca v stabilnej spoločnosti
- kompletné zaučenie na pracovnú pozíciu

Pracovný pomer na dobu určitú - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s PC (MS Office, Internet) na užívateľskej úrovni
Spoľahlivosť
Flexibilita
Komunikatívnosť
Tímový hráč

Sme výhradným dovozcom vozidiel značky Ford v Slovenskej republike.
Sme súčasťou spoločnosti Sumitomo Corporation so sídlom v Japonsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3068283  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 €