Koordinátor predaja vozidiel

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Termín nástupu
18.3.2019
od 800€ v závislosti od skúseností kandidáta. Chceme byť fér a pri stanovovaní a ponuke mzdy starostlivo zvažujeme Vašu kvalifikáciu, skúsenosti, situáciu na pracovnom trhu a prínos, ktorý môžete priniesť našej spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvotný kontakt s potenciálnym zákazníkom
Poskytovanie základných informácií o produktovej ponuke a službách spoločnosti
Zber údajov od potenciálnych zákazníkov a ich následné reportovanie predajnému oddeleniu spoločnosti
Manažovanie a organizovanie skúšobných jázd

Ide o prácu na dobu určitú a to do 31.10.2019. Pracovná doba 11.00 - 19.00 / 21.00, vrátane víkendov.

  • práca v stabilnej, úspešnej spoločnosti
  • príspevok zo sociálneho fondu
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • firemné akcie

Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodnícky duch
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Orientácia na zákazníka
Zodpovednosť
Samostatnosť
Ochota učiť sa

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3618397  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800€ v závislosti od skúseností kandidáta. Chceme byť fér a pri stanovovaní a ponuke mzdy starostlivo zvažujeme Vašu kvalifikáciu, skúsenosti, situáciu na pracovnom trhu a prínos, ktorý môžete priniesť našej spoločnosti.