Predajkyňa / Predajca nových vozidiel

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, Vajnory
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600€ + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu / kolegu na pozíciu Predajca nových vozidiel, ktorý pomôže osamelým kľúčom od nových vozidiel nájsť svojho majiteľa.

Jej / Jeho pracovná náplň bude zahŕňať napríklad:
  • zodpovednosť za priamy kontakt so zákazníkom v oblasti predaja nových vozidiel a príslušenstva k novým vozidlám
  • komunikácia so zákazníkom osobne na výstavných miestach v areáli i mimo areálu spoločnosti
  • zodpovednosť za poskytnutie presných a kompletných informácií o produkte zákazníkovi (osobne i prostredníctvom komunikačných kanálov)
  • zodpovednosť za spätný kontakt so zákazníkom
  • zodpovednosť za predaj vozidla a aktivity spojené s predajom (tvorí objednávky, kontroluje status vozidla, vystavuje kúpnu zmluvu, zálohovú faktúru, a vytvára rezerváciu v sklade importéra)
  • príprava vozidiel k odovzdaniu (PDI, kontrola vozidla pred predajom)
  • kontrola uskutočnenia platieb spojených s kúpou nového vozidla a príslušenstva
  • zodpovednosť za cenníky, označenia, menovky a bannery na výstavných miestach a udržiava ich aktualizované
  • aktívne sledovanie konkurencie, konkurenčných produktov a aktivít
  • aktívne udržiavanie klientskej databázy
  • ďalšie zaujímavé aktivity a zodpovednosti

  • práca v stabilnej, úspešnej spoločnosti
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po odpracovaní 1 roka
  • príspevok zo sociálneho fondu
  • príspevok na rekreáciu
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Prax na podobnej pozícii min. 2 roky

Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Obchodnícky duch
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Orientácia na zákazníka
Zodpovednosť
Samostatnosť
Ochota učiť sa

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2078576  Megjelentetés dátuma: 14.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600€ + variabilná zložka mzdy