Mechanik, údržbár Čadca

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čadca, Čadca
Termín nástupu
ihneď, dohodou
5 - 7 EUR/hod.5-7 Eur/hod. podľa pracovných skúseností uchádzača +70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus+poobedný príplatok a nočný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracovať na oprave porúch na vstrekolisoch, súvisiaca údržba strojov
- práca v nepretržitej výrobe od pondelka do piatku
- vykonávať opakované prehliadky na strojoch, prístrojoch a zariadeniach využívaných vo výrobe
- koordinovať prácu s požiadavkami stanovenými výrobným oddelením, kvalitou a spoluzodpovednými pracovníkmi

- príjemné pracovné prostredie
- firemná doprava z vybraných lokalít
- ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- firemný letný športový deň a Vianočný večierok
- príspevok na stravu
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- odmeny pre najlepších zamestnancov
- dochádzkový bonus 70 EUR

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom pošlite na uvedenú mailovú adresu alebo poštou. V žiadosti prosím uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- ochota pracovať na dve zmeny
- zváračský preukaz výhodou

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3739259  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 - 7 EUR/hod.5-7 Eur/hod. podľa pracovných skúseností uchádzača +70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus+poobedný príplatok a nočný príplatok