Učiteľ/ka SŠ - pedagogika

Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu Trnava

Miesto práce
Kalinčiakova 47, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-02-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
40%

Počet študentov školy
47

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogika

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku na zastupovanie – hra na klavír, hudobná výchova (14 hodín týždenne) na obdobie 3 mesiacov s nástupom od 01.02.2020. Uchádzači musia spĺňať kvalifikačné predpoklady v zmysle platnej školskej legislatívy. Žiadosť o prijatie do zamestnania, štrukturovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu: [email protected] alebo Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu, Kalinčiakova 47, 917 01, Trnava, tel.č. 0903 404 372.